Komunikaty dla studentów

UWAGA! Rozmowy kwalifikacyjne na specjalizację telewizyjną w ramach studiów II stopnia (stacjonarnych). TRYB ONLINE

Uprzejmie informuję, że:

rozmowy kwalifikacyjne, ze względu na  bezpieczeństwo zdrowotne wyłącznie w  trybie online,  prowadzone w ramach rekrutacji na specjalizację telewizyjną  na studiach II stopnia, stacjonarnych odbywać będą się dniu:
15.01, (piątek) w godzinach od 15.00 do 20.00
 
Ocenie podlegać będą:
1. Dwa 20-sekundowe wystąpienia (typu tv stand-up): jedno o charakterze informacyjnym, drugie o charakterze komentarza – na bieżący temat polityczny, społeczny, ekonomiczny, kulturalny lub sportowy. (Proszę samodzielnie wybrać tematy i przygotować wystąpienia w określonej powyżej formie. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej zostaną Państwo poproszeni o ich wygłoszenie),
2. Odpowiedzi na pytania zadawane przez członków komisji,
3.  Na decyzję komisji wpłynąć może również dotychczasowe doświadczenie telewizyjne, w tym m.in. researcherskie, reporterskie, operatorskie i montażowe,  również to zdobyte poza mediami.
Przewidywany czas rozmowy: 10-15 minut.
 
Na zgłoszenia kandydatów ze studiów II stopnia czekamy do  czwartku, 7.01.2021 do godz.13.00.
 
Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
W nagłówku/temacie zgłoszenia proszę zawrzeć:
IMIĘ I NAZWISKO kandydata, NUMER  ALBUMU/INDEKSU oraz określenie stopnia studiów (II stopień).
 
Ponadto prosimy o przygotowanie cv ze zdjęciem oraz informacją o dotychczasowym doświadczeniu medialnym kandydata i dołączenie go do zgłoszenia mailowego.
 
O kolejności przeprowadzonych rozmów w trakcie procesu rekrutacyjnego decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Lista zawierająca godzinę rozpoczęcia rozmowy kwalifikacyjnej z poszczególnymi kandydatami (na liście zostanie umieszczony numer albumu kandydata)  zostanie udostępniona w poniedziałek, 11.01.2021 na stronie internetowej WDIB.W komunikacie zostaną podane informacje na temat linku do spotkania rekrutacyjnego. Liczba miejsc na specjalizacji: 20.
 
Poniżej przekazuję Państwu linki do  informacji o prowadzonych podczas specjalizacji tv modułach tematycznych,  osobach wykładowców oraz materiałach wideo realizowanych w trakcie specjalizacji.
 
 
Z  pozdrowieniami,
dr Monika Kożdoń-Dębecka
koordynator specjalizacji tv
 
Tagi:

Search