- Amelia Rusinek
KONKURS: o Nagrodę im. dr Pawła Stępki 2026
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wraz z Wydziałami Uniwersytetu Warszawskiego: Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych po raz kolejny mają zaszczyt organizować Konkurs o Nagrodę im. Pawła Stępki. Celem Konkursu jest uczczenie pamięci dr. Pawła Stępki - wybitnego medioznawcy i pracownika KRRIT - poprzez wyróżnienie interesujących i wartościowych rozpraw doktorskich, ich autorów oraz autorów wydawnictw naukowych i popularnonaukowych dotyczących mediów elektronicznych.
Zgłoszone w Konkursie prace oceniane będą przez Kapitułę Nagrody, w której skład wchodzą przedstawiciele środowisk akademickich, naukowych i społecznych związanych z mediami elektronicznymi, jak i reprezentanci mediów oraz przedstawiciele rodziny Patrona Nagrody. W roku 2026 Nagroda zostanie przyznana po raz piętnasty. Kolejny raz zostanie nagrodzona innowacyjność i nowatorskie podejście do zagadnienia mediów elektronicznych.
Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 31 marca 2026 r. na adres:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pocztą tradycyjną:
Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji,
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa
Regulamin Konkursu zamieszczony jest na stronie internetowej KRRiT www.krrit.gov.pl w zakładce Nagroda im. dr. Pawła Stępki.
Wszelkie pytania dotyczące konkursy prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

