Z ogromną dumą informujemy o sukcesie studentów naszego Wydziału! 18 maja w Pałacu Kazimierzowskim odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów w ramach IV edycji prestiżowego programu „Stypendium na Start”.
To wyróżnienie, finansowane w ramach Rektorskiego Funduszu Stypendialnego, trafia do osób, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę akademicką na Uniwersytecie Warszawskim (na studiach pierwszego lub drugiego stopnia, jednolitych magisterskich bądź w szkole doktorskiej), ale już na starcie mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami naukowymi lub sportowymi. Stypendium przyznawane jest na okres 12 miesięcy i wypłacane jednorazowo w kwocie 12 000 zł (netto).
W tym elitarnym gronie znalazła się silna i niezwykle utalentowana reprezentacja naszego WYdziału. W tej edycji możemy pochwalić się wyjątkowo dużą grupą olimpijczyków (wierzymy, że w dużej mierze reprezentujących Olimpiadę Wiedzy o Mediach!) oraz sportowcami.
Poznajcie naszych mistrzów - oto laureaci z WDIB:
„Stypendium na Start dla Olimpijczyków”
Przeznaczone dla laureatów olimpiad przedmiotowych, którzy w postępowaniu rekrutacyjnym uzyskali maksymalną liczbę punktów.
Z naszego Wydziału to wyróżnienie wywalczyli:
- Alicja Kwiatkowska
- Aleksandra Osuch
- Antonina Pierzchała
- Amelia Justyna Pietras
- Adrian Słoma
- Jakub Karol Świadysz
- Lena Anna Wajgert
- Michalina Maria Ziaja
„Stypendium na Start dla Sportowców”
Przyznawane wybitnym sportowcom, którzy zajęli wysokie, punktowane miejsca (od 1. do 10.) w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Europy lub Polski.
Z WDIB nagrodzone zostały:
- Waleria Bubnowicz
- Julia Stawinoga
Wszystkim nagrodzonym studentom składamy najszczersze gratulacje! Wasz zapał, ciężka praca i pasja są dla całego Wydziału powodem do wielkiej dumy. Życzymy Wam, aby czas studiów na WDIB przyniósł Wam mnóstwo satysfakcji, pozwalał rozwijać skrzydła i stał się trampoliną do kolejnych życiowych oraz naukowych sukcesów.