Zaproszenie na III Ogólnopolską Konferencję Mediów Studenckich „Dziennikarz czy twórca? Nowe zasady gry. Między tradycyjnym a nowym modelem dziennikarstwa” (20-21 maja 2026 roku)!
Lokalizacja: Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5, 61-614 Poznań.
Konferencja zostanie przeprowadzona w trybie stacjonarnym. Organizatorzy przewidują możliwość transmisji wybranych paneli dyskusyjnych na kanale YouTube „Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM”. W ramach Konferencji odbędą się: panele dyskusyjne, praktyczne warsztaty oraz odczyt referatów.
Osoby zainteresowane uczestnictwem, są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 6 maja 2026 roku. Drugi formularz dotyczący zapisów na warsztaty zostanie wysłany po tej dacie.
LINK DO FORMULARZU
Gośćmi wydarzenia będą między innymi: Marcin Myszka z Kryminatorium, Eryk Bravo, Dominika Sitnicka, Mateusz Święcicki i Krzysztof Ziemiec.
Zainteresowanych wygłoszeniem referatu na temat: „Media studenckie w nowych realiach – jak przystosować się do zmian” prosimy o wypełnienie tej opcji w formularzu zgłoszeniowym i nadsyłanie prac na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 maja 2026 roku. Jednocześnie organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru referatów.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
W trakcie dwóch dni Konferencji uwzględniona jest przerwa na posiłek. Po pierwszym dniu przewidziana jest zorganizowana INTEGRACJA na terenie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa między uczestnikami, redakcjami studenckimi z całej Polski i przedstawicielami wydziału. Podczas niej odbędą się różne gry i zabawy, a całość będzie uświetniona poczęstunkiem i grillem.
Wszelkie pytania kierujcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.